1975 Yılından bu güne kadar binlerce öğrencimize İngilizce öğretmenin keyfini yaşıyoruz.

British Academy aslında uzun süredir diğer dünya dilleri konusunda önemli alt yapıya sahip bir İngilizce kursu. Hatta Türkçe dışında bir dil yardımıyla başka bir yabancı dili öğretmeyi amaçlayan Multilingual Club etkinliğimiz Avrupa Dil Teşvik Ödülü’nü almaya hak kazanmıştır. Bu diğer İngilizce kursları arasında British Academy’ye ayrıcalıklı bir konum oluşturmaktadır.

Artık deneyimli öğretmenlerimiz, 40 yılı aşan deneyimimiz ve öğrencilerimizden gelen talep doğrultusunda İngilizce dışındaki dillerin eğitimlerini de veriyoruz.

Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça eğitimlerimiz tüm şubelerimizde.

Tüm bu eğitimler bildiğiniz British Academy özeniyle, sadece İngilizce kursu değil tüm dünya dillerine hakim gerçek bir yabancı diller okulu olmanın sorumluluğu ile size sunulmakta.

YABANCILARA TÜRKÇE;

Türkiye artık, dünya ile ticaret yapan, tüm dünya ile iletişim halinde güçlü bir ekonomiye sahip. Bu durum ülkemize olan ilgiyi de arttırıyor. Ülkemize iş için gelen veya burada yaşamayı tercih eden yabancıların ihtiyaç duyduğu Türkçeyi en uygun koşullarda ve en kaliteli şekilde sağlıyoruz.

İster herhangi bir yabancı dil, istenirse  yabancılara Türkçe eğitimi hangisini isterseniz; British Academy dil eğitimi konusunda en güvenilir ortağınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir