Çocuk-Grubu-görsel1Çocuklarımız;

İngilizceyi severler,

Okulda İngilizce derslerinden başarılı sonuçlar alırlar,

TEOG sınavında çok başarılı olurlar

Eğitim programımız ilkokul ve orta okulda okuyan öğrencilere yönelik hazırlanmış olup, dönem sonunda uluslar arası geçerliliği olan sınavlarda da ( OTE-CAMBRIDGE ) öğrencilerimizin başarılı olmasını sağlayabilecek hazırlık ve içeriğe sahiptir.

Çocuklarımızın dil eğitimi alırken, sosyelleşmesinin öneminin bilincindeyiz. Öğrencilerimizin hem daha eğlenceli ders yapabilmesi, hem de edindikleri dili sosyal aktiviteler aracılığı ile kullanabilmeleri için, yıl içinde müzik ve drama dersleri bilgi yarışmaları ve yıl sonu gösterisi gerçekleştirmekteyiz.

Öğrencilerimizin eğitimlerini desteklemek amaçlı kitap, cd ve workbook‘ların yanı sıra Vocabulary for Kids (kelime yapılarını içeren materyal) British Kids Story Time (Çocuklarımız için hazırlanan masallar), kısa film çalışmalarımız bulunmaktadır. Ayrıca yaz döneminde öğrencilerimize ücretsiz sunduğumuz Clublar la bilgi kaybını engelliyebiliyoruz. Tüm bu çalışmalar ve okul derslerine desteklerimizle sevgili çocuklarımız eğlenerek öğreniyor, yabancı dil öğrenme isteklerini koruyorlar.